שיפוץ דירות ובתים פרטיים

הידע המקצועי שלי והניסיון מאפשרים לי להקשיב לכם ולתרגם את הצרכים, החלומות והשאיפות לפרקטיקה. אני אלווה אתכם משלב התכנון , השרטוטים והתכניות, בחירת בעלי המקצוע המתאימים, תכנון התקציב והלו"ז לפרוייקט, דרך בחירת החומרים, פיקוח עליון בזמן השיפוץ ועד שלב הסטיילינג הסופי

שיפוץ עסקים

תכנון החנות, המשרד, אולם תצוגה וכל חלל מסחרי שהוא דרך הענקת האופי והמיתוג המתאים למוצר או השירות שתרצו למכור. אני משלבת במתן המענה המקצועי שנים של ניסיון מתחום השיווק בו עסקתי לפני עבודתי בעיצוב פנים.

פגישת ייעוץ אישית

פגישת ייעוץ חד- פעמית או כמה פגישות שיתקיימו בבית עצמו. בפגישה תעלו את הדילמות והלבטים שמצויים על הפרק, התקציב והלו"ז ותקבלו הכוונה מקצועית לעיצוב וארגון הבית בהתאם: חלופות תכנוניות, שילובי חומרים וצבעים רשימת חנויות וספקים רלוונטית. תצויידו בכל הנדרש להמשיך ולהתקדם בעצמכם. פגישת ייעוץ תעשה לכם סדר בפרוייקט ותכוון אתכם כיצד לנהל אותו עצמאית בצורה הטובה ביותר.


דירות קבלן

בנכס הנרכש מקבלן "על הנייר" לרוב קיימת חופשיות מסויימת והלקוח יכול להתערב בתכנון הפנים של הדירה מול מתאמת השינויים של הקבלן טרם תחילת הבניה. אני אלווה אתכם בכל התקשורת המקצועית כולל שרטוטים וליווי ופיקוח על תהליך הבניה מול הקבלן. אסייע בבחירת חומרי הגמר המתאימים ועד לעיצוב וסייטיילינג סופיים שיהפכו את הדירה לבית שלכם.


השבחה ושדרוג הבית לקראת מכירה או השכרה (הום סטייג'ינג)

עיצוב הדירה והשבחתה על מנת למכור או להשכיר בתשואה הגבוהה ביותר היא עניין כלכלי. מדובר בשיפוץ וסטיילינג בהשקעה נמוכה של כמה אלפי שקלים בלבד. השקעה זו  מחזירה את עצמה ויותר ע"י העלאת מחיר המכירה או ההשכרה שלה וקיצור טווח הזמן של חיפוש קונה/שוכר.   וזהירות - יש בעלי דירות  שבסוף מתאהבים בדירה מחדש ונשארים לגור בה


הום סטיילינג

תהליך סטיילינג לבית הוא ה"קל" מכולם, אינו כולל שיפוץ, אבק או בעלי מקצוע מרובים אלא רק שינוי בהעמת הריהוט בבית. התאמת צבעים ורכישות של ריהוט, טקסטיל, פרטי דקורציה, גופי תאורה וכו' המעניקים לחלל את הצביון הסופי שלו. אני אלווה אתכם בגיבוש הקונספט העיצובי, בחירת החומרים ופלטת הצבעים ואבצע איתכם סיורי חנויות ורכישות שמתאימים לצרכים שלכם בדיוק עד שנמצא בדיוק את מה שמחפשים.